Obezite Cerrahisi

Obezite cerrahisi, klinik ve halk sağlığı açısından önem taşıyan yaygın ve önlenebilir bir hastalığın cerrahi yöntemlerle tedavi edilmesidir.

Tedavi Hakkında Bilgi

Diyabet Cerrahisi

Metabolik sendrom, özellikle gelişmiş ülkelerde giderek daha ciddi bir sağlık sorunudur.

Tedavi Hakkında Bilgi

Estetik Ameliyatlar

Bazı hastalarda obezite ameliyatı sonrası özellikle iç kısımda sarkma yaşanabilir.

Tedavi Hakkında Bilgi

İZMİR OBEZİTE CERRAHİSİ

46 Farklı Ülke 15.000 Üzerinde Başarılı Operasyon
Doç. Dr. Cemal Kara
Hakkımızda

1974 Vakfıkebir Trabzon doğumludur.

Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde Tıp eğitimi almıştır. 2008 yılında Genel Cerrahi Uzmanı oldu. 2008 – 2015 Yılları arasında Karşıyaka Devlet Hastanesinde Genel cerrahi Uzmanı olarak hizmet vermiştir. Bu sırada Karşıyaka Devlet Hastanesi’nde yemek borusu kanseri, obezite ve laparoskopik kolon ameliyatları gibi yeni ve ileri düzey ameliyatlar ilk kez kendisi tarafından yapılmıştır.

Kendi alanında 19 uluslararası, 17 ulusal bilimsel çalışması yayınlanmıştır. Uluslararası ve ulusal düzeyde pek çok bilimsel yarışma da ödül kazanmış olup, ayrıca ödül kazandığı kendi buluşu olan laparoskopik bir cerrahi aletin de patentini almıştır. 2008 yılında Türk Cerrahi Derneği tarafından düzenlenen sınavda başarılı olarak Cerrahi Yeterlik Belgesi almıştır. 2010 Yılında Endoskopi eğitimi alarak endoskopi yapmaya da başlamıştır. Türk Cerrahi Derneği, Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği, Ege Bölgesi Cerrahi Derneği, İzmir Tabip Odası üyesidir.

Devamı...
Hakkımızda

Tedavilerimiz

Tümünü Göster

Kliniğimizde Obezite Cerrahisi Süreci

Online Randevu Al

Dr. Cemal Kara Randevu

Ekibimiz

Hasta Yorumları

WhatsApp Danışma Hattı